توضیح تصویر
خانه
تازه هاي نشر مهر ??

تازه هاي نشر مهر ??

تازه هاي نشر

کتاب شهري که در آن زمان ايستاد

بهوميل هرابال | مترجم: بهاره هاشميان | انتشارات هاشمي

مشاهده کتاب : https://www.cavack.com/Item/34691

کتاب شهري که در آن زمان ايستاد نوشته‌ي بهوميل هرابال مي‌باشد که بهاره هاشميان آن را به فارسي ترجمه کرده است. اين کتاب توسط انتشارات هاشمي چاپ و در ??? صفحه به بازار عرضه شده است.آخرين چاپ آن مربوط به سال ???? بوده و مي‌توان به لحاظ موضوع‌بندي آن را در بخش داستان جهان قرار داد.

کتاب امر وانموده 

آتوسا راوش | انتشارات روشنگران

مشاهده کتاب : https://www.cavack.com/Item/31613

اگر چه اين تحقيق، بر الگوهاي بازنمايي زنانگي در مطبوعات دهه هفتاد کشور متمرکز شده است، اما في‌الواقع، دريچه‌اي است که توسط آن مي‌توان نسبت به مناسبات کلان اجتماعي،فرهنگي و سياسي کشور بصيرت‌هايي کسب کرد. در دهه هفتاد شاهد رقابت چند ساختار کلامي در خصوص زنان بوده‌ايم.

گفتاري که ميراث انقلاب اسلامي سال ???? است و صور گفتاري ديگري که حاصل استحاله،دگرديسي،تحولات و الگوهاي مقاومت در مقابل گفتار مذبور است.نکته جالب توجه،اثبات وجهي است که اين گفتارها را به يکديگر پيوند زده‌اند: اين گفتار‌ها به رغم ناسازگاري‌هاي عميق،در يک وجه با يکديگر همدست و هم‌داستانند و آن تن‌زدودگي از مفهوم زنانگي است.

کتاب حافظ انديشه

مصطفي رحيمي | نشر نو

مشاهده کتاب : https://www.cavack.com/Item/34841

دکتر مصطفي رحيمي، حقوق‌دان و مؤلف و مترجم برجسته، در اين کتاب به «انديشه‌ي» حافظ مي‌پردازد و در پرتو انديشه‌ي مدرن، جنبه‌هاي گونه‌گون انديشه‌ي حافظ را از پس زيبايي و خيره‌کنندگي غزل‌هايش تحليل مي‌کند. او «همساز کردن ناهمسازها» را ايده‌ي بنيادين حافظ تلقي مي‌کند و با ارجاعات مفيد و مختصر مي‌کوشد که ابعاد پنهان «نظريه‌ي عشق و رندي» را در نظام انديش? حافظ آشکار سازد و همچنين نشان مي‌دهد که کدام سويه‌هاي انديشه‌ي حافظ با نظريات فلسفي عصر مدرن تلاقي مي‌کند و کدام سويه‌ها با آن متفاوت است. نويسنده پرده‌ي نقش‌نقش شعر حافظ را کنار مي‌زند تا از وراي آن انسان و جهان مطلوب حافظ را بازشناسد. در اين ميانه معنا و جايگاه يکايک گزاره‌هاي شعر حافظ در نظام انديشه‌‌ي او به زباني روشن تشريح مي‌شود.

خريد اينترنتي کتاب از کاواک

 

برچسب ها: تازه,های,نشر,مهر,??,

[ يکشنبه 21 مهر 1398 ] [ 23:11 ] [ کاووسی فر ]

[ ]


صفحه قبل 1 صفحه بعد